פטריית חימום גז

פטריות חימום גז הן פתרון נפוץ מאוד לחימום אירועים המתרחשים בסביבה פתוחה או פתוחה למחצה. פטריות אלו מצויידות בבלון גז הנמצא בבסיסן ולכן אינן צריכות חיבור מסורבל לחשמל. הבערה הנקייה של הגז אינה פולטת עשן או רעלים, דבר המאפשר להנות מחום נעים של אש טבעית ללא ריח של עשן. פטריות החימום מתאימות במיוחד להצבה סביב שולחנות או בסביבה בה אין תנועה גדולה מידי של אנשים.

יתרונות

  • כל פטריית חימום עומדת בפני עצמה ללא חיבורי חשמל או כבלים שונים העשויים להפריע בדרך.
  • פטריות החימום על גז מצויידות במנגנוני בטיחות במקרים של נפילה.
  • הבעירה של הגז אינה פולטת עשן או ריחות לא נעימים.
  • חימום של אש טבעית ישירה יוצר אווירה נעימה במיוחד.
  • סידור גמיש של גופי חימום נפרדים המתאים במיוחד לפריסת האירוע.

שאלות ותשובות

האם פטריות חימום על גז בטוחות?

כל פטריות החימום אותן ניתן למצוא באתר הן בטוחות לחלוטין ועומדות בתקנים המחמירים ביותר על מנת לשמור עליכם בזמן השימוש. במקרה של נפילה, אספקת הגז נפסקת והפטרייה נכבית מיד. מרכז הכובד הנמוך של הפטרייה, בזכות בלון הגז, שומר עליה יציבה במיוחד והגובה של הפטריה מרחיק אותה מהישג ידם של ילדים.

האם ניתן להשתמש בפטריות חימום על גז באיזורים מקורים?

בעירה של אש טבעית עושה שימוש בחמצן הנמצא באוויר ופולטת פחמן חד חמצני. שימוש בפטריית חימום בחלל סגור אשר אינו מאוור מספיק מדללת את החמצן באוויר ולכן אין להשתמש בה בחללים סגורים.

פטריית גז או פטריית חשמל, איזו יקרה יותר?

השימוש בפטריות חימום, מאפשר פתרון זול יחסית בשני המקרים. פטריות החימום מספקות חימום מירבי בעלות לא גבוהה וההשכרה של שתיהן מסתכמת במאות בודדות של שקלים. כמובן שהמחיר נקבע בהתאם לגודל ולהספק של פטריית החימום.